Menü Kapat

Add Your Heading Text Here

Leak Lock, tüm temiz yüzeylere yapışan kanıtlanmış bir formülasyona sahiptir ve somunlar, cıvatalar, tapalar ve bağlantı parçalarının gevşemesini önler. 

➢ Tüm metaller üzerinde kullanılabilir 

➢ Tüm plastikler üzerinde kullanılabilir 

➢ Petroleum içermez 

➢ Silikon içermez 

➢ Zehirli değildir 

➢ Kimyasal yapı olarak dayanıklıdır Sıcak veya soğuk, Leak Lock işini yapar. Asla sertleşmez ve asla kırılgan olmaz.

Bu, sıcaklıklardan ve fiziksel şoktan bağımsız olarak, Leak Lock’un her zaman mükemmel bir sızdırmazlık sağlayacağı anlamına gelir. Basınçlı kullanımın yanı sıra vakum servisi için idealdir. Etkili bir şekilde sızdırmazlık sağlar ve tüm soğutucu akışkanlara, yağlara, suya ve hem sıvı hem de gaz olmak üzere çoğu kimyasala karşı dayanıklıdır. Leak Lock’u deneyin ve sizden haber alalım. Şimdiye kadar kullandığınız en iyi ürün olduğunu duymak istiyoruz. LEAK LOCK NEDİR? – Leak Lock, kimyasal yapı olarak dayanıklı film oluşturucular, plastikleştiriciler, takviye dolgu maddeleri ve çözücülerden oluşan, son teknoloji ürünü, yüksek mukavemetli ve boru bağlantılarında sızıntıları önlemek için kullanılan bir maddedir. NASIL ÇALIŞIR? – Leak Lock boru bağlantılarına uygulandığında, eşleşen yüzeylere yapışır. Eklemler monte edildikten sonra, Leak Lock sertleşir ve kimyasal yapı olarak dayanıklı, esnek, sıvı geçirmez bir mühür haline gelir ve sızıntıları önler.

NASIL KULLANILIR? — Leak Lock, aplikatör fırçası veya herhangi bir uygun spatula ile temiz bağlantı yerlerine uygulanmalıdır. Her iki eşleşen yüzeye de Leak Lock uygulayın. Bağlantıları birleştirilmeden önce yapışkanlığın gelişmesine izin verilmelidir.
KULLANIM ALANLARI— Leak Lock, metal ve plastikler üzerinde kullanıla bilir. alüminyum, alüminyum alaşımları, dökme demirler, bakır, bakır alaşımları (pirinç, bronz vb.), Magnezyum ve magnezyum alaşımları, karbon, çelikler, paslanmaz çelikler, galvanizli yüzeyler, PVC, CPVC, ABS, fiberglas, siyah polipropilen ve kynar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm metal veya plastik malzemelerde kullanılabilir. Leak Lock, dişli bağlantılara, flanşlı bağlantılara, conta yüzeylerine, kısaca sıvı geçirmez bir yüzeyin gerekli olduğu tüm eşleşen yüzeylere uygulanabilir. Özel Uygulamalar — Leak Lock, farklı metal ve malzemeleri birleştirmek için idealdir. somunlar, cıvatalar, tapalar ve bağlantı parçalarının gevşemesini önler. Belirli uygulamalar ve bağlantı kurmak için Highside’ı arayın.