Menü Kapat

ICE MAX

Ice Max, toz formunda yüksek performanslı bir buz makinesi temizleyici ve güçlü bir kireç çözücüdür.
Çevre dostudur – asidik kalıntı bırakmaz, tehlikeli sıvı dökülme riskini ortadan kaldırır
Nikel güvenli, hızlı etkili, kullanımı kolay
Toz formu, nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar ve minimum depolama alanı gerektirir
Maksimum kireç sökme gücüne sahiptir ve buz makinesi verimliliğini artırır
Ekstra Uzun Raf Ömrü
Kep mühürlendiğinde ICE MAX’ın sınırsız raf ömrü vardır. ICE MAX zamanla ayrılmayacak veya kimyasal olarak değişmeyecektir. Buz makinesi temizleyicinizin ne kadar süredir envanterde veya servis kamyonetinde olduğu endişesi ortadan kalktı.
Korozyonu Önler
Gelecekteki korozyonu önlemeye ve kireç oluşumunu önlemeye yardımcı olmak için yüksek performanslı bir korozyon önleyici ICE MAX ile birleştirilmiştir.
Değerli Alan Tasarrufu Sağlar.

Bir 4.4 oz. ICE MAX şişesi, sıradan buz makinesi temizleyicisinin 3: 1 konsantre sıvı çözünürlüğüne eşittir. Sıradan bir buz makinesi temizleyicisi, ICE MAX’tan 4 kat daha fazla envanter alanı kaplar.
Navlun Maliyetinden Tasarruf Edin
Gönderilen her gereksiz pound maliyeti artırır. ICE MAX yalnızca 4,4 oz ağırlığındadır. Sıradan sıvı buz makinesi temizleyicileri bir pounddan daha ağır olsa da, ICE MAX diğer temizleyicilerden dört kat daha hafiftir.
Daha İyi Tehlike Kontrolü
ICE MAX, tesisinize, araçlarınıza zarar verebilecek ve diğer değerli envanterleri yok edebilecek tehlikeli ve dağınık dökülmeleri önler. Gereksiz yasal düzenlemelerin dikkatini çekebilecek sıvı dökülmelerini önler.
Ice Max, yüksek performanslı bir korozyon önleyici içerir. Daha uzun bir raf ömrüne sahiptir ve zamanla ayrılmayacak veya kimyasal olarak değişmeyecektir.
Talimatlar
Profesyonel kullanım için. Yalnızca belirtildiği gibi kullanın.
Maksimum güç için 1 galon suya 1 Icemax kabı ekleyin. Karıştırarak çözün. Üç galona kadar seyreltilebilir.
Üniteyi ve su beslemesini kapatın. Buzu çıkarın. Boşaltın.
Icemax çözümünü üniteye ekleyin.
Kireci çıkarmak için suyu 15 ila 30 dakika dolaştırın. Ağır ölçek, ikinci bir tedavi gerektirebilir. Ölçekli yüzeyler fırçalanabilir veya Icemax solüsyonu ile ıslatılabilir.
Icemax çözümünü boşaltın. Temizlenene ve lekelenene kadar sistemi temiz su ile yıkayın. Üniteyi başlatın. İlk buz partisini atın.
Tehlike: Tahriş edici.
Sülfamik Asit İçerir. Cilt ve göz temasından kaçınınız. Yutulduğunda zararlı. Koruyucu giysiler giyin. Kullandıktan sonra iyice yıkayın.
İlk Yardım: Gözler: 15 dakika su ile yıkayın. Tıbbi yardım alın. Yutmak: Kusmaya zorlamayın. Çok su iç. Derhal tıbbi yardım alın. Cilt: Etkilenen kıyafetleri çıkarın. Cildi 15 dakika suyla durulayın. Belirtiler gelişirse tıbbi yardım alın.
4.4 oz olarak mevcuttur. kaplar; bir galon konsantre yapar.