Menü Kapat

Zoha Kimya, faaliyetlerini dört ana kategoride genişletmeyi hedeflemektedir;

  • Kağıt Hamurları
  • Polyester-Elyaf
  • Selüloz 
  • Hidrojen Peroksit
  • Endüstriyel kimyasallar

Kuruluşundan bu güne kadar geçen sürede Zoha kimya ekibimiz; çeşitli yapıştırıcı türlerinin ticaretinden poliüretan sistemlere ve otomotiv endüstrileri için farklı türden reçinelerin tedarikine kadar çok kıymetli deneyimler kazanmıştır. Kimyasal ürünler sektörü her geçen gün büyümekte ve yeni fırsatlar ortaya çıkmaktadır.Örneğin, içeceklerde kullanılan bazı kimyasal bileşenlerden, gıdanın korunmasına yönelik kimyasallara veya sağlık ve temizlik ürünlerinde kullanılan kimyasallardan tarımda kullanılan kimyasallara kadar çok sayıda kimyasal madde vardır. Bir tedarikçi olarak Zoha Kimya, ürün kalitesini en ön planda tutarak Türkiye ve Ortadoğu’daki üreticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeği hedeflemektedir.Günümüzde, kimyasal hammadde alanında, başta Türkiye ve yoğunlukla Türkiye’nin sınır komşuları olan birçok ülke ile kimyasal hammadde ticareti gerçekleştirmektedir

ZOHA Kimya olarak başta ülkemiz ve dünya için, geleceğe bir kapı aralamak amacıyla çıktığımız bu yolda, kimyasal hammadde kullanan firmaların ihtiyaçlarını araştırarak, global piyasalardaki fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak.

 

Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve çalışanlarımız ile dürüst ve güven duyulan ilişkiler kurmak,
müşterilerimizin gereksinimlerinden ötesine geçecek şekilde, bilgimizi ve ürün çeşitliliğimizi artırmak, Zoha Kimya’nın ortaya koymuş olduğu kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerine ulaşmak maksadıyla azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektir.

Ortadoğu’da kimya endüstrisinde kullanılan bütün ürünleri, tam bir paket halinde sunan, kimyasal ürünler konusunda ana ürün tedarikçisi olma yolunda büyük adımlarla ilerliyoruz.