Menü Kapat

Green Stuff

YANICI DEĞİL
YAĞSIZ
BİYOÇÖZÜLEBİLİR YÜZEY AKTİF MADDELER
KULLANIMI KOLAY
TEMİZLER, AYDINLATIR, YAĞ AÇAR
HIZLI OYUNCU
Talimatlar:
Alkali esaslı konsantre sıvı bobin temizleyicisi.
Ürün # 59128: Her ünite bir galonluk sıvı bobin temizleyicisi içerir.
Kasa başına 4 galon. Kasa ağırlığı = 38,65 pound.
Açıklama:
Green Stuff, yoğunlaştırıcı ve buharlaştırıcı serpantinlerinin, kanatçıkların ve diğer ekipman yüzeylerinin ağır hizmet tipi yağdan arındırılması, temizlenmesi ve parlatılması için tasarlanmış yüksek performanslı alkali deterjanlar ve penetranların bir karışımıdır. İyi bakım ve ekipman verimliliği için, gres, yağ, toz vb. Üniteden uzak tutmak için aylık olarak veya gerektiği kadar kullanın. Green Stuff yanmaz, yağlı değildir ve milyonda 500 parçaya kadar sertlik ile suda etkilidir. Green Stuff ağır gres ve yağlı kirler üzerinde çok etkilidir, ancak serbest durulama özelliklerini korur. Green Stuff, evaporatör serpantinlerinde yıkanabilir kondensattır. Green Stuff yüzey aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir.

Talimatlar:
Yeşil Öğeleri yalnızca ekipman çalışmıyorken uygulayın. Aşağıda belirtildiği gibi seyreltin. Serpantinlerin aşağıdan
üstüne doğru serbestçe çalışan sprey serpantinleri. Birkaç dakika bekleyin ve uygulamayı tekrarlayın. Bobinleri gerektiği gibi fırçalayın. Serpantinleri su ile yıkayarak temizleyin (evaporatör serpantinleri yeterli kondens ile kendi kendine durulanır). Aşırı derecede kirli veya ölçeklenmiş serpantinlerde tekrar uygulamalar gerekebilir. Alüminyum kanatçıklara zarar vermemek için Green Stuff’ın bobinlerin üzerinde kurumasına izin vermeyin. NOT: Green Stuff’ı karıştırırken veya kullanırken gözleri, deriyi ve giysileri korumak için her zaman uygun güvenlik kıyafetleri, eldivenler ve gözlükler veya yüz siperi kullanın. Sprey sisini solumaktan kaçının.
AĞIR İŞ TEMİZLİĞİ İÇİN: 1 ila 4 oranında su ile sulandırınız.
ORTA HİZMET TEMİZLİĞİ İÇİN: 1 ila 8 oranında su ile sulandırınız.
HAFİF TEMİZLİK İÇİN: 1 ila 20 oranında su ile sulandırınız.
Güvenlik Hususları:
Green Stuff sodyum hidroksit içerir. Yanıklara neden olabilir. Deri, göz, mukoz membranlar ve giysilerle temastan kaçının. Bu ürünü kullanırken uygun güvenlik ekipmanı kullanın. Göz teması olursa, 15 dakika boyunca suyla yıkayın. Derhal tıbbi yardım alın. Ciltle temas olursa, kontamine giysileri çıkarın. Suyla iyice yıkayın, ardından sirkeyle durulayın. Tahriş devam ederse, bir doktora danışın. Yutulduğunda zararlı. Yutulması halinde kusturmaya çalışmayın. Bol miktarda su ve ardından varsa narenciye suyu için. Derhal doktoru arayın. ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERLERDE SAKLAYIN.