Menü Kapat

Coil Max

EV Coil Max High Performance Coil Cleaner in Powder Form
Pahalı tehlikeli ücretler olmadan sevk edilebilir
Çevre dostu
Geleneksel uygulayıcıları kullanır
Asidik kalıntı yok, neredeyse hiç yağsız
Hızlı hareket eder, kullanımı ve temizliği kolaydır
Toz formu, sıvı bobin temizleyicilere göre daha güvenli bir alternatiftir
EV Coil Max, hem evaporatör hem de kondenser serpantinlerinde metallerin gelecekteki korozyonunu önlemeye yardımcı olmak için yüksek performanslı bir korozyon inhibitörü içerir. Eşsiz formu navlun maliyetlerini düşürür ve minimum depolama alanı ile uzun raf ömrü sağlar.
EKSTRA UZUN RAF ÖMRÜ: Sızdırmaz conta ile COIL MAX, sınırsız bir raf ömrüne sahiptir.
KOROZYONU ÖNLER: COIL MAX, hem evaporatör hem de kondenser serpantinlerinde metallerin gelecekte korozyona uğramasını önlemeye yardımcı olmak için yüksek performanslı bir korozyon aktarıcı üretmek üzere formüle edilmiştir.
DEĞERLİ ALAN TASARRUFU: Bir 11,25 COIL MAX kabı, bir galonluk 6: 1 konsantre sıvı bobin temizleyicisine eşittir. COIL MAX, sıvı serpantin temizleyicilerinin yalnızca 1 / 16’sını kaplar. Raf alanından tasarruf sağlar ve servis minibüsünde daha az yer kaplar.
AZALTILMIŞ AĞIRLIK: Gönderilen her gereksiz pound maliyeti artırır. COIL MAX yalnızca 11,25 oz ağırlığındadır. sıradan sıvı bobin temizleyicileri 9 pound (144 oz.) ağırlığında olabilir. COIL MAX, sevkiyata göre 13 kat daha az ağırlığa sahiptir.
KONTROL ENVANTERİ: Yalnızca ihtiyacınız olanı stoklayın. Artık makul bir navlun maliyeti elde etmek için büyük siparişler vermek gerekmiyor.
DAHA İYİ TEHLİKE KONTROLÜ: COIL MAX, tesisinize, araçlarınıza zarar verebilecek ve diğer değerli envanterleri yok edebilecek tehlikeli ve dağınık dökülmeleri önler. Gereksiz yasal düzenlemelerin dikkatini çekebilecek sıvı dökülmelerini önler.