Menü Kapat

HL Coil Brite Coil Cleaner

Artık tehlikeli sıvı dökülmeleri yok
Pahalı tehlikeli masraflar olmadan sevk edilebilir
Depolamak ve Göndermek Daha Az Pahalı.
Geleneksel uygulayıcıları kullanır
Kolay Temizlik, Kullanımı Kolay.
Hızlı Temizlik için Kolay Durulama.
Hafif Koku.
EKSTRA UZUN RAF ÖMRÜ: Mühür bozulmadan, COIL BRITE sınırsız bir raf ömrüne sahiptir. COIL BRITE, çoğu sıvı formül gibi ayrılmayacak ve kullanılamaz hale gelmeyecektir. Bobin temizleyicinizin ne kadar süredir envanterde veya servis kamyonetinde olduğu endişesi ortadan kalktı.
PARLAK VE TEMİZ: COIL BRITE, eşsiz temizleme gücü için kontrollü bir köpükleme işlemi kullanarak en sert bobinleri iyice temizlemek için formüle edilmiş asit bazlı bir bobin temizleyicidir. Eski bobinlerin yeni gibi görünmesini sağlar.
DEĞERLİ ALAN TASARRUFU: Bir adet 14 oz. COIL BRITE kabı, 9 pound’un üzerinde bir galon 6: 1 konsantre sıvı bobin temizleyicisine eşittir. COIL BRITE, sıvı serpantin temizleyicilerinin yalnızca 1 / 16’sını kaplar. Raf alanından tasarruf sağlar ve servis minibüsünde daha az yer kaplar.
AZALTILMIŞ AĞIRLIK: Gönderilen her gereksiz pound maliyeti artırır. COIL BRITE, 14 oz’dan daha hafiftir. sıradan sıvı bobin temizleyicileri 9 pound (144 oz.) ağırlığında olabilir. COIL BRITE, gemiye göre 13 kat daha az ağırlığa sahiptir.
KONTROL ENVANTERİ: Bir adet 14 oz. COIL BRITE kabı, 9 pound’un üzerinde bir galon 6: 1 konsantre sıvı bobin temizleyicisine eşittir. COIL BRITE, sıvı serpantin temizleyicilerinin yalnızca 1 / 16’sını kaplar. Raf alanından tasarruf sağlar ve servis minibüsünde daha az yer kaplar.
DAHA İYİ TEHLİKE KONTROLÜ: COIL BRITE, tesisinize, araçlarınıza zarar verebilecek ve diğer değerli envanterleri yok edebilecek tehlikeli ve dağınık dökülmeleri önler. Gereksiz yasal düzenlemelerin dikkatini çekebilecek sıvı dökülmelerini önler.